SPORT 2013/14

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

KĘDZIERZYN KOŹLE 09,06,2014

W dniu 09.06.2014 w Kędzierzynie Koźlu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce. Reprezentanci naszej szkoły przywieźli z tych zawodów 3 medale. Srebrny medal wywalczył w pchnięciu kulą Wojciech Krymski uzyskując wynik 15,24m Brązowy medal wywalczyła w skoku wzwyż Kinga Rychlik skaczą na wysokość 148cm i w tej samej konkurencji brązowy medal zdobył Jarosław Kadłubek uzyskując 185cm. W zawodach tych bardzo wartościowe wyniki i 4 miejsca w swoich konkurencjach zajęli: Marta Domalewska w skoku w dal 4,89cm, Kamil Halbryt w skoku wzwyż 180cm, Mateusz Sobolewski 14,35m w pchnięciu kulą.

Wszystkim medalistom gratulujemy a pozostałym zawodnikom życzymy powodzenia na następnych zawodach.

28,03,2014 Namysłow

MISTRZOSTWA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

w PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

II MIEJSCE ZSM NAMYSŁÓW

28,03,2014 DOBRZEŃ WIELKI
III DOBRZEŃSKI FESTIWAL SKOKÓW I RZUTÓW

Od trzech lat w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim organizowany jest "DOBRZEŃSKI FESTIWAL SKOKÓW I RZUTÓW", którego celem jest popularyzacja lekkiej atletyki, przeciwdziałanie wszelkim patologiom poprzez czynny wypoczynek oraz podnoszenie sprawności i umiejętności ruchowych. W tym roku nasza szkoła wystawiła drużynę w składzie:

Moniki Sobczyk

Małgorzaty Kuśmierczyk

Wojciecha Krymskiego

Mateusza Sobolewskiego

Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce otrzymując puchar i pamiątkowy dyplom, zawodnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

25,03,2014 Namysłow

MISTRZOSTWA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

w PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓIW

III MIEJSCE ZSM NAMYSŁOW

20,03,2014 DOBRZEŃ WIELKI

Finał Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym w Grze Indywidualnej i w Grze Deblowej Chłopców i Dziewcząt

20,03,2014 o godzinie 9,00 w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim na 12 stołach rozegrany został finał województwa opolskiego w  tenisie stołowym indywidualny i debel kategorii dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach, brało  udział po 6 najlepszych zawodników i 2 deble z 4 grup województwa opolskiego. W sumie ponad 70 zawodników najlepszych z najlepszych jak to ładnie ujela w otwarciu zawodów pani dyrektor Szkoły z Dobrzenia. W imprezie brało udział 24zawodniczek i 24 zawodników oraz 16 debli. Turniej rozegrany został systemem pucharowym do trzech wgranych meczy. Nasza szkołę reprezentowała Izabela Niwa. Pierwszy mecz wygrała 3-0 nastepny przegrała 0-3, w trzecim meczu przegrała 1-3 i odpadla z mistrzostw plasując się na miejscu 9-12.

17,03,2014 PRASZKA

Półfinał Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym w Grze Indywidualnej i w Grze Deblowej Chłopców i DziewczątGRUPA A
Namysłów,  Olesno, Kluczbork.

17,03,2014 o godzinie 10 w Hali Sportowej "KOTWICA" w Praszce rozegrany został półfinał województwa opolskiego w  tenisie stołowym indywidualny i debel kategorii dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach indywidualnych, brali udział finaliści szkół ponadgimnazjalnych powiatów namysłowskiego, oleskiego i kluczborskiego oraz po dwa deble z wymienionych powiatów. W sumie w imprezie brało udział 18 zawodniczek i 18 zawodników oraz 12 debli. Turniej rozegrany został systemem pucharowym do dwuch przegranych meczy. zgodnie z przepisami PZTS.

Oto reprezentacja naszego powiatu z wynikami mistrzostw powiatu:

DZIEWCZYNY

1 miejsce Żaneta Chmielina    ZSR
2 miejsce Niwa Izabela          ZSM
3 miejsce Karolina Kaluza     ZSR
4 miejsce Manuela Bąkowska ZSM
5 miejsce Kornela Jarczewska ZSM
6 miejsce Paulina Kędzia         ZSM

CHŁOPCY

1 miejsce Krystian Kolankowski    ZSM
2 miejsce Kacper Gabor        ZSM
3 miejsce Szymon Borczyk ZSM
4 miejsce Patryk Grabna            ZSR
5 miejsce Kornel Mikuła LO
6 miejsce Adam Makara             ZSM

DEBEL

1 miejsce Krzysztof Kolankowski, Kacper Gabor

2 miejsce Paulina Kędzia Izabela Niwa

Poziom rozgrywek był wysoki, nasi uczniowie plasowali sie na miejscach od 9 -14. miłą niespodziankę sprawiła nam Izabela Niwa z naszej szkoły zajmując 5 miejsce  kwalifikując się do półfinału województwa, który odbedzie się 20.03,2014r w Dobrzeniu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy a Izabeli życzymy szczęścia w półfinale.