Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
A A A

SPRAWOZDANIE Z IMPREZ SPORTOWYCH Z ZSM 2011/12

1. LEKKOATLETYKA LICEALIADA

1.1. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 27,09,2011

Ø I miejsce reprezentacji chłopców w Drużynowych Mistrzostwach Województwa szkół ponadgimnazjalnych

Ø II miejsce reprezentacji dziewcząt w Drużynowych Mistrzostwach Województwa szkół ponadgimnazjalnych

1.2. WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 19.04,2012 w Oleśnie

Ø V miejsce chłopców

Ø VIII miejsce dziewcząt

1.3. WOJEWÓDZKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJATLETYCE 02,06,2011

Ø I miejsce Agnieszki Kulczyckiej w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa (pchnięcie kulą)

Ø I miejsce Agnieszki Kulczykkiej w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa (rzut dyskiem)

Ø II miejsce Macieja Kubicy w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa ( pchnięcie kulą)

Ø II miejsce Oskara Sajdy w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa ( skok wzwyż)

Ø III miejsce Dawida Kazuła w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa ( skok wzwyż)

Ø I V miejsce Jarosława Kadłubka w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa ( trójskok )

Ø VII miejsce Agnieszki Podejmy w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa (pchnięcie kulą )

2. PIŁKA NOŻNA 11 LICEALIADA

ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZTWA W PIŁCE NOŻNEJ 25,10,2011 Olesno

Ø III miejsce chłopców w ćwierćfinale województwa opolskiego ( piłka nożna)

MISTRZOSTWA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ 18,10,2011

Ø I miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu Namysłowskiego ( piłka nożna)

3. PIŁKA NOŻNA HALOWA LICEALIADA

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ DZIEWCZĄT 03,12,2011

Ø II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu Namysłowskiego
(halowa piłka nożna)

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW 05,12,2011

Ø II miejsce Chłopców w Mistrzostwach Powiatu Namysłowskiego
(halowa piłka nożna)

4. TENIS STOŁOWY

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR STAROSTY POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO 16,02,2012r

Ø 3 MIEJSCE Radosław Kołbuc

· LICEALIADA 2012

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW INDYWIDUALNY I DEBLOWY Gorzów Śląski 09,02,2012

TENIS STOŁOWY POWIAT DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW INDYWIDUALNY I DEBLOWY 04,01,2012

Ø II miejsce Izabeli Niwy w Mistrzostwach Powiatu Mamysłowskiego

( tenis stołowy)

Ø III miejsce Pauliny Kędzi w Mistrzostwach Powiatu Namysłowskiego

(tenist stołowu )

Ø II miejsce Kacpera Gabora w Mistrzostwach Powiatu Namysłowskiego
(tenis stołowy)

Ø III miejsce Krzysztofa Łastowskiego w Mistrzostwach Powiatu Namysłowskiego

(tenis stołowy)

5. SZACHY

o ZAWODY WEWNĄTRZ SZKOLNE

TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH
w NAMYSŁOWIE 30,11,2011

FINAŁ TURNIEJU SZACHOWEGO 8,12,2011

o ZAWODY ZEWNĘTRZNE

III MEMORIAŁ SZACHOWY im. KAZIMIERZA GULANOWSKIEGO w LIGOCIE DOLNEJ 11,03,2012

OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W MŁODZIEŻOWYM  OŚRODKU  WYCHOWAWCZYM w NAMYSŁOWIE 11,03,2012

o LICEALIADA 2012

SZACHY DRUŻYNOWE PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO 07,02,2012

Ø IV miejsce

SZACHY DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU 09,01,2012

Ø I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Namysłowskiego szkół ponadgimnazjalnych

( szachy )

6. PIŁKA SIATKOWA

o LICEALIADA 2012

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT MISTRZOSTWA POWIATU 9,02,2012

Ø II miejsce

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW MISTRZOSTWA POWIATU 2,02,2012

Ø II miejsce

7. ZAPASY

o WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJW ZAPASACH W STYLU WOLNYM. 20,03,2012

o II miejsce DRUŻYNA

Sławomir Kubicki klasa 3A 50kg 1miejsce

Adam Jakubczak klasa 3G/M 60kg 2miejsce

Paweł Rogowski klasa 2TM 66kg 2miejsce

Bartłomiej Wdowiak klasa 4TM 66kg 3miejsce

Kamil Głowacz klasa 1A 66kg 4miejsce

Jakub Paliński klasa 1 TL 66kg 5miejsce

Robert Słodkowski klasa 2TM 66kg 6miejsce

Paweł Kapłon klasa 4Tm 70kg 2miejsce

Mateusz Dworczak klasa 3A 70kg 3 miejsce

Marcin Smoleń klasa 4TLb 84kg 1miejsce

Błażej Dzwoniarek klasa 4TLb 84kg 3miejsce

Mateusz Pisula klasa 3G/M 84kg 3miejsce

Przemysław Kowalczyk klasa 2A 84kg 5miejsce