SPORT 2014/15

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW
SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

04,03,2015

04,03,2015 roku w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Namysłowie został rozegrany po raz XIV TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW o PYUCHAR STAROSTY POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO. W turnieju brało udział po 4 uczniów z 4 szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu (LO, ZSM, ZSR, oraz gospodarze turnieju Niepublicznej Zasadniczej Szkoły Zawodowej Towarzystwa „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ” ). Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Paweł Sobolewski
Szymon Borczyk
Adam Makara

Turniej jak co roku został rozegrany systemem grupowym (4 grupy po 4 zawodników z której do ćwierćfinału wychodzi po dwóch zawodników (8) następnie systemem pucharowym. Do półfinału wchodzi 4 zawodników

Po losowaniu zawodników i grup rozpoczęto rozgrywki. Rozgrywki przeprowadzone zostały zgodnie z przepisami PZTS.

Po zmaganiach grupowych wszyscy nasi uczniowie zakwalifikowali się ćwierćfinału. Jednak los spłatał nam figla w pojedynku braterskim (Kacper trafił na Krzysztofa) i jeden musiał odpaść. W półfinale zagrało 3 naszych zawodników i 1 z LO. Oto klasyfikacja końcowa

1miejsce Szymon Borczyk ZSM
2 miejsce Kornel Mikuła LO
3 miejsce Paweł Sobolewski ZSM
4 miejsce Idzkowski ZSR

Finaliści dostali cenne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie a uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

TENNIS STOŁOWY POWIAT

05,02,2015

DOBRY DZIEŃ TENISISTÓW
ZEWSPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH w NAMYSŁOWIE

05,02,2015 w ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNYCH  został rozegrany
POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W GRZE POJEDYŃCZEJ I PODWÓJNEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.
W zawodach brało udział 33 zawodników ze szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Dziewczęta rozgrywały turniej systemem rosyjskim do dwóch przegranych, chłopcy zagrali po sześć osób w 3 grupach, z każdej grupy wychodziło po dwóch zawodników do gry finałowej

Naszą szkołę reprezentowali:
W kategorii dziewcząt:
Kędzia Paulina, Kamila Dargiewicz, Manuela Bąkowska, Natalia Sałandyk, Angelika Hendrysiak, Andrzelika Drajok.

W kategorii chłopców:Kacper Gabor, Szymon Borczyk, Krzysztof Kolankowski, Paweł Sobolewski, Adam Makara, Rafał Woś, Łukasz Gruszkiewicz

Po emocjonujących meczach wyłoniono zwycięzców, którzy zakwalifikowali się do gry na szczeblu PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW w TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM I DEBLOWYM

I miejsce Kędzia Paulina ZSM

II miejsce Chmielina Żaneta ZSR

III miejsce Kaplińska Klaudia ZSR

IV miejsce Kamila Dargiewicz ZSM

V miejsce Zmora Angelika ZSR

VI miejsce Natalia Sałandyk ZSM

DEBEL :

I miejsce ZSR Chmielina Żaneta, Kaplińska Klaudia

II miejsce ZSM Kędzia Paulina, Kamila Dargiewicz

W kategorii chłopców:

I miejsce     Paweł Sobolewski  ZSM

II miejsce    Szymon Borczyk ZSM

III miejsce  Kacper Gabor ZSM

IV miejsce Krzysztof Kolankowski ZSM

V miejsce Adam Makara ZSM

V I miejsce Kozyra LO

DEBEL :

I miejsce ZSM Szymon Borczyk, Krzysztof Kolankowski

II miejsce ZSM Kacper Gabor, Paweł Sobolewski

Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun Wiesław Idzi

MISTRZOSTWA ZSM w TENISIE STOŁOWYM

03,02,2015

W dniu 03,02,2015roku w hali sportowej tenisa stołowego w naszej szkole, został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Zespołu Szkół Mechanicznych. W rozgrywkach wzięło udział 22 uczniów, 6 zawodniczek oraz 16 zawodników. Zawody rozgrywano systemem rosyjskim do dwóch przegranych meczy zgodnie z przepisami PZTS. Po emocjonujących meczach wyłoniono zwycięzców.

I miejsce Kędzia Paulina

II miejsce Kamila Dargiewicz

III miejsce Manuela Bąkowska

IV miejsce Natalia Sałandyk

V miejsce Angelika Hendrysiak

VI miejsce Andrzelika Drajok

W kategorii chłopców:

I miejsce     Szymon Borczyk

II miejsce    Krzysztof Kolankowski

III miejsce  Paweł Sobolewski

IV miejsce Adam Makara

V miejsce Rafał Woś

V I miejsce Łukasz Gruszkiewicz

Sześć pierwszych miejsc z poszczególnych kategorii zakwalifikowało sie do udziału w rozgrywkach LICEALIADY na szczeblu powiatowym.
Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

LICEALIADA 2015

MISTRZOSTWA  POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWQCZĄT

LICEALIADA 2015

MISTRZOSTWA  POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W hali „Orła” w Namysłowie , dnia 13.01.2015, odbyły się cykliczne zawody w piłce siatkowej o Mistrzostwo Powiatu. W turnieju wzięły udział zespoły trzech namysłowskich szkół ponadgimnazjalnych (LO, ZSR, ZSM). Celem tej imprezy sportowej było propagowanie siatkówki wśród młodzieży oraz wyłonienie mistrza powiatu. Zwycięzca będzie reprezentował Namysłów w półfinale Mistrzostw Województwa.

Jak zwykle , po zaciętej i wyrównanej walce przebiegającej w atmosferze far play , zwyciężył zespół „Rolnika”, który pokonał w finale drużynę „Mechanika” w tie breaku.

Wyniki Mistrzostw Powiatu Namysłowskiego w siatkówce chłopców:

I – Zespół Szkół Rolniczych

II - Zespół Szkół Mechanicznych